Selen Görgüzel takipçisinden gelen yoruma ateş püskürdü! ‘Hadsiz’

2014 yılında Hamdi Alkan ile nikâh masasına oturan ve 2022’de evliliğini sonlandıran Selen Görgüzel, magazin gündeminin dilinden düşmüyor.

Sosyal medya hesabında yaptığı iddialı paylaşımların yanında açıklamalarıyla da dikkatleri üzerine çeken isim, bu sefer takipçisinden gelen yoruma sinirlendi.

ESTETİKLERİYLE GÜNDEM OLMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde estetik operasyon için doktorunun kapısını çalan Görgüzel, sosyal medya hesabında yayınladığı haliyle şaşırtmıştı. Ünlü isim, “Çok gergin olduğum doğrudur” notuyla paylaştığı, suratı bandajlı fotoğrafı kısa süre sonra silmişti.

‘YÜZÜME DOKUNMAM’

‘Türk Malı’, ‘Zoraki Başkan’, ‘Oğlum için’, ‘Deli Duran’, ‘Bir Dilim Aşk’ gibi projelerde boy gösteren Selen Görgüzel, sosyal medyadaki bir takipçisinden gelen ‘Çok güzelsiniz, yüzünüzdeki işlemleri öğrenebilir miyim?’ sorusuna şu yanıtı vermişti:

Burnumda operasyon var ve düzenli botoks yaptırıyorum. Onun dışında cilt bakımı dışında yüzüme dokunmam.

“YAVRUM BENİM”

Son olarak ‘Erkek spermi, canlı ve tazeyken yüze sürüldüğünde ciltte lifting etkisi yaratıyor ve cildi besliyor’ diyen Görgüzel bu kez, takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi. Bir takipçisi, şarkıcının paylaşımının altına ‘Yavrum benim harikasın, yerim seni’ yazdı.

“KİMSENİN YAVRUSU DEĞİLİM”

Magazin gündeminin çok konuşulan isimleri arasında yer alan Görgüzel, gelen yoruma sinirlendi. Takipçisine yanıt olarak, “Ben annem ve babam dışında kimsenin yavrusu değilim! Beğeniniz için teşekkür ederim ama hiç tanımadığınız birine bu şekilde hitap etmeniz çok hadsizce…” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x