Cenk Tosun: Galatasaray’ı o gün 7-0 veya 8-0 yenmemiz gerekirdi!

Beşiktaş’ın milli oyuncusu Cenk Tosun siyah-beyazlı kulübün Youtube hesabında yer alan ‘Soru-Cevap’ bölümüne konuk oldu. Tecrübeli golcü en iyi oynadığı maçın 2 Aralık 2017’de oynanan Galatasaray derbisi olduğunu belirterek “Galatasaray’ı sahamızda 3-0 yendiğimiz bir derbi var. 7-0 veya 8-0 bitmesi gereken bir maçtı. 

En iyi oynadığım karşılaşma o diyebilirim. Hatta 2-3 tane asistimi yemişlerdi! Crystal Palace’a kiralık gittiğim dönemde Manchester City ile Etihad Stadı’nda karşılaştığımız maçta da çok iyi oynamıştım.

‘QUARESMA 2 LİTRE PARFÜM SIKARDI!’

En bakımlı futbolcu sorusuna Cenk Tosun şu yanıtı verdi: “Açık ara Quaresma. Maçtan sonra hepimizin forması ter kokarken, onun parfüm kokuyordu. Maçtan önce, devre arasında falan iki litre parfüm sıkardı.” 

 

İşte 32 yaşındaki futbolcunun sorulara verdiği cevaplar:

En kötü giyinen oyuncu: Kimseyi kötülemek gibi olmasın. En kötü giyinen futbolcu Tayfur Bingöl kardeşim. 1 numara bu konuda.

En iyi giyinen futbolcu: Rosier’in kendine has stili var. Masuaku ile Oğuzhan da burada oynarken güzel giyiniyordu.

En sessiz futbolcu: Onana. Bayağı sessiz. Fransız futbolcularla belki daha çok iletişim halindedir. Bizle konuşmaya pek yanaşmıyor. Eskilerden Pedro Franco melek gibi sessiz futbolcuydu.

En dakik futbolcu: Necip Uysal. Antrenmanlarda 2-3 saat önce erken gelir. Almanya’da disiplin konusunda eğitim aldığım için ben de antrenmandan yarım saat önce erken gelirim.

En komik futbolcu: Olcay Şahan abi ve Rosier.

Sosyal medyada en çok vakit geçiren futbolcu: Masuaku sosyal medyayı çok takip ediyor. Soyunma odasında yanımda oturduğu için Instagram’da ve Twitter’da dolaşıyor.

En yetenekli futbolcu: Arda Güler ile Ricardo Quaresma.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir